مخابرات

اینترنت مخابرات

شرکت مخابرات ایران (TCI) بزرگترین اپراتور ایران است که خدمات ارتباطی قابل اطمینان و با کیفیت بالا به مشتریان و سازمان ها ارائه می نماید. این شرکت خدمات خط تلفن ثابت (PSTN )، اینترنت (ADSL) و سرویس های داده ی خود را از طریق شرکت ارتباطات ثابت ایران (آشنای اول) و خدمات موبایل خود را از طریق شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) ارائه می نماید. آشنای اول از طریق زیرساخت های خود در سراسر کشور که در تمام ۳۰ استان ایران گسترش یافته است، شبکه توزیع بی نظیری را که شامل دفاتر خدمات ارتباطی، فروشگاه ها و نمایندگیهای متعدد است فراهم ساخته تا مشتریان بتوانند به راحتی و با قیمت های مقرون به صرفه به خدمات ارتباطی دسترسی یابند.

آشنای اول با ارائه ی خدمات خط ثابت به بیش از ۲۵ میلیون خانه، بیش از ۱٫۷ میلیون مشترک ADSL و هزاران مشترک خدمات تجاری دیتا ، خود را به عنوان مورد اعتماد ترین نام تجاری در جلب رضایت نیازمندیهای ارتباطی ایرانیان در تمام جنبه های زندگی در کشور اثبات کرده است.

شرکت مخابرات ایران با ارج نهادن به منافع تمام مشتریان از طریق ارائه آخرین محصولات و خدمات روز دنیا برای بهترین ها می کوشد. این وب سایت، توسعه ای از شبکه ی خدمات بی بدیل شرکت مخابرات ایران و گامی مهم در جهت ارتباط با مشتریان به منظور دسترسی سریع و آسان به خدمات جدید و بهبود یافته ی ADSL آشنای اول است.